Kurumsal Yayınlar

Bilgiyolu Yayıncılık:Birey eğitim yayınları bünyesinde yer alan Bilgiyolu ve Eis yayınlarına ait soru bankalarını ve ders föylerini kullanıyoruz. Özgün yayınlarımız ile farklı seviyedeki öğrencilerimize uygun kaynağı gösteriyoruz.

Bilindiği gibi eğitim; devamlılık, takip ve sistematik çalışma gerektiren bir süreçtir.Geleceğimiz olan öğrencilerimizin daima yanında olan sizlerin bu süreçte ki en büyük eğitim materyali yayınlardır. Bilgiyolu Ders Anlatım Föyleri (DAF) ve eis yayınları ile farklı seviyelerde hazırlanmış Soru Bankaları (Temel-Orta-İleri Düzey) sizlerin bu konudaki en büyük destekçiniz olarak hazırlanmıştır. Derste anlatılması gereken konuların Talim ve Terbiye Kurulu'nun hazırladığı müfredata uygun olarak işlenmesi ve bir bütünün ayrılmaz parçaları şeklinde üst üste konularak sağlam bir yapının ortaya çıkması en büyük amacımızdır. Bu nedenle ürünlerimiz uzman eğitimci kadromuzun titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda geliştirilerek siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Amacımız; konuların DAF'lar üzerinden, zamanı en etkin şekilde kullanarak işlendikten sonra soru bankaları ile ödevlendirme yapılması ve öğrencinin takip edilmesidir.

eis Yayınları:


Bilgi’nin hiç kıskanılmadan paylaşılacak en yüce ve tek değer olduğunu özümseyen, tüm öğretim kurumlarını büyük bir bütünün parçaları olarak gören, başarıyı “birey, okul, aile ve çevre”nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiren ve bu sonuçta aslan payının “birey”e ve “öğretmen”e ait olduğunu hem açık yüreklilik hem de saygı ve övünçle dile getiren bir kurum.
?